Butelki z nadrukiem - na jakie okazje?

Upominki w postaci personalizowanych drobiazgów dla strategicznych klientów firmy to doskonałe rozwiązanie, nie tylko ze względu na wzrost świadomości marki, ale również w celu podtrzymywania jak najlepszych relacji biznesowych. Jednym z pomysłów, na które co raz częściej stawiają przedsiębiorcy są butelki z nadrukiem, może znajdować się w nich szampan, whisky, czy inny luksusowy trunek. Na etykiecie mogą znaleźć się specjalnie sformułowane życzenia, logo i grafika danej firmy, czy inny dowolnie wybrany tekst, pamiątka w takiej postaci z pewnością wywoła pozytywne odczucia w obdarowanym.

Butelki z nadrukiem - na jakie okazje?

Indywidualny charakter upominku

Butelki z nadrukiem dobranym indywidualnie to jedna z najbardziej trwałych form dedykowanych prezentów, ponieważ wykonywany nadruk w pełnej palecie kolorów będzie trwały, odporny na działanie ewentualnych czynników zewnętrznych. Butelki z nadrukiem sprawdzą się jako podarunek prosto z serca, mogą z powodzeniem upamiętnić ważne chwile w życiu rodzinnym, czy zawodowym, a ponadto są doskonałym opakowaniem dla alkoholu z tak zwanej wyższej półki. Są doskonałym rozwiązaniem dla oznaczenia danej marki i zapisaniu jej logo, czy innego znaku graficznego w świadomości obecnych i przyszłych Klientów, jeżeli kontrahent otrzyma butelkę z nadrukiem, z pewnością poczuje się doceniony i zechce kontynuować współpracę. Butelki z nadrukiem można wykorzystać również jako podarunek dla gości weselnych, podziękowanie za przybycie w takiej postaci zostanie w pamięci najbliższych na długie lata, po opróżnieniu zawartości, buteleczka może stanowić ozdobę i pamiątkę po uroczystości. Wybór firmy, której powierzy się realizację takiego zamówienia nie może być pozostawiony przypadkowi, dlatego niezbędne jest prześledzenie opinii o konkretnych firmach, a następnie wysłanie próśb o wycenę do każdej. Firmy zajmujące się umieszczaniem nadruków na butelkach często oferują rabaty na większe zamówienia, dlatego z ekonomicznego punktu widzenia, bardziej opłacalny jest zakup większej ilości.

Jakie techniki wykorzystuje się do wykonywania nadruków na butelkach?

Zamówienia na współczesne butelki z nadrukiem są w zdecydowanej większości realizowane sprawnie, jest to możliwe dzięki stosowaniu najnowszych i zaawansowanych technik znakowania szklanych produktów. Ceny będą bardziej korzystne w firmach, które wszelkie napisy, grawerowania wykonują u siebie, nie zlecają tych prac firmom zewnętrznym, które pobierałyby dodatkowe prowizje od takich realizacji. Miejsca, gdzie można zamówić butelki z nadrukiem stosują najnowszej generacji lasery, spod których wychodzą same profesjonalne realizacje, oczywiście żaden z projektów nie jest realizowany bez ostatecznej zgody ze strony zamawiającego, wszelkie renomowane firmy stawiają na pierwszym miejscu satysfakcję każdego Klienta. Dedykowane gadżety dla każdej firmy są nieodzownym elementem strategii marketingowej, której zadaniem jest wzrost rozpoznawalności marki oraz zdobywaniem zaufania Klientów, zarówno detalicznych, jak i hurtowych.