KBF Bilety – miejsca na największych imprezach w Krakowie!

KBF – Krakowskie Biuro Festiwalowe jest organizatorem najważniejszych miejskich festiwali muzycznych. Repertuar odwołuje się do muzyki dawnej np. Misteria Paschalia oraz współczesnej np. Sacrum Profanum. Światowym echem odbija się Festiwal Muzyki Filmowej. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń odbywających się w Krakowie, które łączy miłośników muzyki i filmu. Na portalu KBF Bilety są do nabycia wejściówki na wszystkie imprezy, a także możliwość wygenerowania bezpłatnego wstępu. Jak zamawiać bilety?

Wszystkie bilety na jednym portalu

Działalność KBF to ogromna szansa dla mieszkańców Krakowa i turystów odwiedzających miasto na uczestniczenie w wyjątkowych spotkaniach z artystami. Świetnie zorganizowane festiwale zrzeszają grono osób kochających kulturę i artystów, którzy pragną podzielić się swoją twórczością. Portal KBF Bilety daje możliwości zakupu wejściówek na wszystkie wydarzenia w przedsprzedaży i wybór najlepszych miejsc na widowni. To nie wszystko! Istnieje bowiem możliwość zdobycia punktów w programie lojalnościowym i zamiany na dodatkowe zniżki, przy zakupie biletu. Na portalu można nie tylko kupić bilety, ale również wygenerować bezpłatne wejściówki na krakowskie wydarzenia!

KBF Bilety – miejsca na największych imprezach w Krakowie!

KBF Bilety Plus – warto dołączyć!

Bilet na koncert czy festiwal w telefonie to najwygodniejszy sposób, by nie pominąć żadnego ważnego wydarzenia. Jak rozpocząć korzystanie z aplikacji KBF Bilety Plus? Wystarczy dołączyć do specjalnego programu lojalnościowego i wspierać kulturę, by cieszyć się ze wszystkich korzyści!

Aplikacja z Google Play lub App Store pozwoli zaplanować udział w niezwykle różnorodnym życiu kulturalnym Krakowa. Program lojalnościowy nagradza za uczestnictwo w najpopularniejszych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych w Krakowie. Wystarczy, że przed udziałem kupi się bilet lub pobierze wejściówkę poprzez aplikację. Automatycznie zostaną przydzielone punkty, które następnie zamieniają się na zniżki przy zamawianiu biletów lub inne atrakcyjne nagrody.

Karnety na wszystkie wydarzenia festiwalu Sacrum Profanum

Na portalu KBF Bilety są dostępne karnety, obejmujące wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu Sacrum Profanum. Karnet Inclusivity można teraz zamówić w najkorzystniejszej cenie, w odniesieniu do zakupu pojedynczych biletów, a także otrzymać gwarancję miejsca na koncertach bezpłatnych.

Dodatkowo klienci, którzy zaopatrzyli się w taką wejściówkę, otrzymają niespodziankę od organizatorów! Jeden karnet gwarantuje wstęp na wydarzenia w ramach festiwalu od 2 do 11 września 2022.

Koncerty, literatura, film, sztuki wizualne, turystyka, lokalne inicjatywy, edukacja i biznes to główne obszary działalności Krakowskiego Biura Festiwalowego. Od 20 lat KBF stawia w swojej działalności nacisk na profesjonalizm, otwartość i kulturalność. Wspieranie inicjatyw obywatelskich pozwala wsłuchać się w potrzeby mieszkańców miasta. Tworzenie dla ludzi w Krakowie i dla Krakowa zobowiązuje! Zaproszeni są wszyscy – mieszkańcy i turyści, którzy wpadną na chwilę, a potem pragną zostać na dłużej.