Ręcznie wykonana kartka na chrzest - pamiątka na całe życie

Istnieje wiele okazji, podczas których dajemy drugiej osobie kartkę z życzeniami. Jedną z niepowtarzalnych chwil jest Chrzest Święty. To dzień, w którym wszyscy wyglądają elegancko i czują się wyjątkowo. Warto więc, aby kartka na chrzest, którą przekazujemy z najserdeczniejszymi życzeniami, również była niepowtarzalna. Dobrze więc wybrać kartę robioną ręcznie. 

Dlaczego dajemy na Chrzest Święty kartki?

Mimo że tradycja wysyłania do siebie pocztą kartek świątecznych zanika, wciąż wręczamy sobie kartki na wyjątkowe okazje takie jak ślub, komunia, urodziny czy niecodzienne wydarzenie. O ile okazje te jesteśmy w stanie zapamiętać, będąc osobami dorosłymi, o tyle Chrztu Świętego jako osoby chrzczone nie pamiętamy. To właśnie jeden z powodów, dla którego wręczamy kartki na chrzest. Stanowią one nietuzinkową pamiątką, do której chrzczony może wrócić po latach. 

Kartka na chrzest jest świetnym nośnikiem wspomnień i zapisem życzeń. To pamiątka, do której warto z pomocą rodziców wrócić po latach od tego wspaniałego wydarzenia. Nie da się ukryć, że kartka na chrzest to też część prezentu czy jego ozdoba. Często prócz życzeń zawiera pieniądze, które są upominkiem dla najmłodszego towarzysza spotkania.

Jeśli chcesz kupić unikatową kartkę na chrzest, sprawdź ofertę sklepu Artyferia.pl. Znajdujące się w asortymencie firmy kartki są wykonane ręcznie przez pasjonatów rękodzieła. Sprawia to, że produkty te są zrobione z wielką starannością, sercem i dbałością o detale. Dzięki takiej kartce prezenty nabiorą niesamowitego charakteru.

Spersonalizuj kartkę na chrzest

Kartka na chrzest od Artyferia to nie tylko ładny prezent, ale również pasujący do okazji. Kartki tworzone z myślą o wymagających klientach możesz spersonalizować. Na kartce może znaleźć się dowolny obrazek (postać z bajki, świeczka, krzyż czy dziecięce buciki). Wszystko zależy od preferencji osoby zamawiającej kartkę.

Może być ona opatrzona dowolnym tekstem lub pozostać bez niego. Bez względu na to, jaką wersję kartki na chrzest wybierzesz, będzie ona niepowtarzalna, bo robiona od serca przez rękodzielnika. Dokłada on wszelkich starań, aby tworzone przez niego produkty cechowała jakość i niepowtarzalność.

Ręcznie wykonana kartka na chrzest - pamiątka na całe życie

Ręcznie robiona kartka na chrzest - zrób to sam!

Jeśli nie chcesz korzystać z oferty sklepu, możesz spróbować zrobić kartkę samodzielnie. Jeśli masz zdolności manualne, będzie to proste zadanie! Wystarczy, że przygotujesz materiały, z których ma powstać kartka, następnie ją zrobisz. Całość opatrz życzeniami, a także umieść datę wydarzenia, którego dotyczy przedmiot. Jeśli wykonasz kartę samodzielnie, nie tylko otrzymasz piękny prezent, ale również satysfakcję.

Nie każdy ma predyspozycje, aby zostać rękodzielnikiem. Jest to zrozumiałe. W takiej sytuacji wystarczy kartkę na chrzest kupić w sklepie z rękodziełem. Dzięki temu zaoszczędzisz czas. Jednocześnie sprawisz, że życzenia, które znajdą się w środku, nabiorą wyrafinowanego charakteru. To wszystko dzięki oprawie kartki, zamówionej z myślą o wskazanej okazji.