Wyjątkowe figurki dla dzieci Super Zings

Nowa seria Super Zings składa się z 90 kolorowych postaci, a do każdej z nich przypisany jest “rywal”. Producent zaproponował ponadto nowe kryjówki i wiele ciekawych pojazdów, m.in. motocykl, łódź, helikopter i quad, które dostępne są w różnych kolorach. Oprócz tego pojawia się nowa kluczowa postać, a jest to niezwykle rzadki i nieuchwytny “Profesor K”, czyli wynalazca “Krystaline”, specjalnej substancji tworzącej SuperCrystals Super Zings.

Dlaczego warto podarować pociechom Super Zings?

Dzieci mogą zbierać 24 postaci SuperCrystals, a kolekcja obejmuje również zestawy do zabawy, takie jak komisariat policji, tajne laboratorium i tor wyścigowy Kaboom. Zbieraniu figurek towarzyszą niezwykłe emocje, a dziecko będzie bardzo podekscytowane, gdy dostanie jedną z rzadkich figurek.

Maluchy uwielbiają Super Zings, a jedną z ciekawych atrakcji może być dla nich komiks, w którym przedstawiono wszystkie postacie i ich rywali. W komiksie mogą śledzić i zaznaczać, które figurki już mają w swojej kolekcji. Najlepszą rzeczą w serii jest to, że przy takiej ilości figurek, ryzyko duplikatów jest mniejsze. Ponadto, trzeba mieć naprawdę szczęście, by trafić na “Profesora K”. Kolejnym plusem są różne rodzaje produktów i związane z nimi ceny, co więcej można kupić figurkę, kryjówkę lub zestaw do zabawy. Super Zings wspaniale urozmaici czas dziecku.

Wyjątkowe figurki dla dzieci Super Zings 

Zachęć dzieci do wspólnej zabawy

Kolekcja składa się z superbohaterów i superzłoczyńców. Pozwól maluchowi odkryć wszystkie postacie i miasto Kaboom w 24-stronicowym przewodniku. W podstawowym zestawie znajdują się trzy figurki, ekskluzywna metaliczna kryjówka i komiks. Jeśli dziecku przypadną do gustu takie zabawki, warto pomyśleć o kolejnym pakiecie, który może zawierać 10 różnych SuperZingsów, w tym jedną rzadko spotykaną postać.

Te jaskrawo pokolorowane i sprytnie zaprojektowane kolekcje skierowane są do dzieci w wieku 4-7 lat. Wspomniane figurki mogą zachęcać do opowiadania historii, dzięki czemu maluchy stają się bardziej kreatywne, ponieważ wyobrażają sobie różne przygody, w których stawia superbohaterów i złoczyńców przed różnymi wyzwaniami.

Wyjątkowe figurki dla dzieci Super Zings 

Wyjątkowy zestaw Rivals of Kaboom

Dzieci uwielbiają kolekcjonować figurki, zwłaszcza gdy mogą się nimi bawić na co dzień. Przedmioty codziennego użytku przekształcają się w superbohaterów lub superzłoczyńców. Stworzona przez Magic Box Toys, Rivals of Kaboom to świetna seria kolekcjonerska zachęcająca z dzieci do korzystania z wyobraźni i tworzenia scenariuszy, które ożywią wybrane postacie.

Postacie bazują na przedmiotach codziennego użytku, dzięki czemu dzieci mogą się łatwo zorientować do czego odnoszą się dane figurki. Szczególną uwagę przykuwa Monster Roller, ze względu na jaskrawe kolory i masywny design, który jest wyposażony w innowacyjny system rolek. Co ciekawe, z przodu możesz posadzić dwa SuperZings i udawać, że nim kierują. W klatce Monster Roller spokojnie pomieści się 10 figurek. Aby je wyjąć, wystarczy pociągnąć dźwignię w dół, znajdującą się z przodu ciężarówki.

Partnerem materiału jest Neduo - figurki Super Zings dla Twojego dziecka.